Máme otevřeno denně od 08:00 do 16:00
cs

Kam toto léto ještě vyrazíte s Vaší JOBka Card?

18.08.2022

Protože léto ještě rozhodně neřeklo poslední slovo, přinášíme vám inspiraci, kterou možná při svých cestách uvítáte. My lenošit můžeme, ale svoji JOBka Card v žádném případě zahálet nenechávejte :) ⛱️🌞


Po kolejích... 🚂 

Cestování vlakem v sobě skrývá jistou nostalgii, ale na druhou stranu jde o pohodlný a ekologický způsob cestování. V průběhu jízdy se můžete kochat pohledem do krajiny, něco si přečíst nebo si trochu zdřímnout...

Železniční zájezdy s Čedokem vám coby pasažérům otevřou dveře do celé Evropy. Berlínské galerie, chorvatské pláže, pravý vídeňský sacher nebo úchvatná panoramata švýcarských Alp, to vše máte na dosah ruky! V nabídce mají jak samotné jízdenky od předních dopravců, tak kompletní zájezdy s ubytováním ve vybraných hotelech a s nevšedním doprovodným programem.  

  • Sleva 4 %first minute
  • Sleva 3 %last minute
  • při online objednávce uveďte do poznámky: Sleva Sphere a EAN karty
  • sleva se vztahuje pouze na 1 osobu (držitel karty) + 1 osobu (spolucestující)

Nebo po vodě? 🚢

Také plavby lodí se těší v posledních letech velké oblibě mezi cestovateli. Covidové období sice trošku tento trend přibrzdilo, nicméně zdá se, že opět přichází ke slovu a jedním z důvodů je jistě fakt, že se lodí můžete dostat téměř do celého světa. Dalším velkým plusem je, že si můžete užívat příjemného luxusu spojeného s pobytem na "plovoucím hotelu", a přitom poznávat spousty destinací.

Z tisíců nabídek plaveb pro vás Cruise Club vybírá ty nejzajímavější okruhy a nejnovější lodě od různých plavebních společností. Na plavby vždy cestují s vámi, tedy i nezkušení cestovatelé se nemají čeho obávat. Postarají se o transfery, provedou vás po lodi a zorganizují i zajímavé výlety. 

  • Sleva 3 %jakákoliv individuální plavba
  • Sleva 5 %individuální plavba od Costa Cruises
  • Sleva 10 %na skupinové plavby Cruise Club (maximální sleva do 10%)

Ekologicky na kole 🚴🏼 

Bez nadsázky lze říci, že jestli nějaký sport prodělal v posledních letech renesanci a zažívá neutuchající boom, je to určitě cyklistika. Svoji zásluhu na tom mají jistě také elektrokola, díky nimž mohou na kole jezdit téměř všichni. Aktuální data uvádějí, že více než 326 tisíc cyklistů jezdí na kole více než 1 x týdně. Česká republika je protkána 3 500 km cyklostezek a 44 000 km cyklotras. A tak není divu, že také cestovní kanceláře mají ve své nabídce nepřeberné množství cyklo zájezdů. 

Kdo už někdy vyzkoušel poznávání světa ze sedla kola, dobře ví, že pohled na něj má zpoza řídítek své neopakovatelné kouzlo. Vůně, tváře, krajina, vesničky i města se představují z bezprostřední blízkosti. A kolik se toho dá vidět za jediný den! Během bicyklování Vás bude u CK Kudrny doprovázet autobus nebo jiné doprovodné vozidlo, tudíž pojedete nalehko. Jezdit lze samostatně podle mapek a itineráře nebo v doprovodu jejich průvodce. A večery při kytaře s dobrým vínem nebo jinou místní specialitou vždy umocní dny plné bohatých zážitků. Standardem je bohatá polopenze a všechny noclehy v kempech se sprchou či pod střechou. 


A nebo pěsky! 🥾

Letní měsíce jsou přímo ideální k návštěvě nejrůznějších kulturních památek. Ať už to jsou hrady, zámky nebo muzea s nejrůznějším zaměřením. Některé jsou přímo určené dětem, jiné jsou zaměřené spíše na dospělé návštěvníky, ale většina z nich vás obohatí i pobaví bez ohledu na věk.

Agentura Dobrý den zastřešuje celou oblast rekordů a kuriozit. Je správcem České databanky rekordů - provozovatele Muzea rekordů a kuriozit - autorem a vydavatelem České knihy rekordů a Czech Book of Records - pořadatelem festivalu Pelhřimov - město rekordů a řady dalších akcí... Strůjce mnoha nápadů a námětů směřujících do rekordmanských tabulek.


Mimořádné akce:

Nově mezi partnery:

Přejeme Vám krásný zbytek léta. 🤩